Z Nowego Jorku do Polski na ślub i sesję w Warszawie.

 

 

Na ślub do Polski a na sesję do Warszawy.

Justyna i Piotr na stałe mieszkają w USA a dokładnie w Nowym Jorku. Ślub i przyjęcie weselne mieli w Polsce bo to stąd oboje pochodzą.

Sesja zdjęciowa, te często są w różnych miejscach, często bardzo wymyślnych lub poza granicami Polski. Justyna i Piotrek podjęli decyzję o sesji w Warszawie a dokładnie na Starówce.

Pierwszy raz spotkałem się z Justyną i Piotrkiem w czasie, kiedy jeszcze nie przyjmowałem zamówień na 2016 rok.

Wiedziałem, że nie bywają na tyle często w Polsce by przesuwać termin podpisania umowy.  Swoją umową otworzyli sezon 2016 dla kolejnych klientów, którzy czekali na taką możliwość.

Większość organizacyjnych spraw przed weselem Justyna i Piotrek musieli załatwić zdalnie lub dużo wcześniej. Nie będąc osobiście w ostatnich miesiącach tuż przed ślubem w Polsce – wszystko było zorganizowane na najwyższym poziomie i bez żadnych problemów.

Ogromny spokój obojga małżonków (Justyna i Piotr byli już po ślubie cywilnym w USA) w ostatnich godzinach przygotowań przed ślubem był dla mnie niesamowicie miłym doświadczeniem i pozytywnym zaskoczeniem.

To bardzo rzadka sytuacja, że stres nie dominuje przed momentem ślubu.

Przytulny, kameralny klimat Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Górkach był niemal idealnym dopełnieniem liturgii mszy świętej, wzbogaconej oprawą muzyczną wykonaną przez Monikę Szostak laureatkę The Voice of Poland.

 

Przyjęcie weselne odbyło się w sali bankietowej w Hotelu Sulbin, tutaj też odbywały się przygotowania Pani Młodej w części hotelowej gdzie Para Młoda również mogła spędzić swoją noc poślubną.

Sesja zdjęciowa w Warszawie na Starówce.

Kiedy słyszą od Pary Młodej, że chcą mieć sesję zdjęciową ślubną w Warszawie na Starówce wiem, że to nie jest łatwe wyzwanie. Tak to przynajmniej wygląda w mojej wyobraźni bo wiem, że nie chcę wykonać tutaj zbyt nudnej sesji, sztampowej, nijakiej.

To dość trudne miejsce i wymagające. Staram się zawsze podejść do zdjęć w takim miejscu z nowymi pomysłami ale te nie zawsze da się zaplanować.

Mam nadzieję, że zdjęcia z sesji ślubnej znajdą jednak Wasze uznanie bo wg mnie udało mi się zrealizować kolejną fajną sesję w tym miejscu Warszawy.

Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj