Sesja zdjęciowa na wydmach w Łebie

Sesja zdjęciowa na wydmach w Łebie jest nie lada wyzwaniem, którego podjęli się Agnieszka i Andrzej.

Dalekie wyprawy w celu wykonanie zdjęć ślubnych nie są wcale nieosiągalne. Bardziej chodzi tutaj o chęci i możliwości Pary Młodej niż samą dostępność miejsc. Bywają miejsca nieco bardziej romantyczne, miejsca wspominane z utęsknieniem, miejsca które coś znaczyły.

Każde z takich miejsc nie było by pięknym gdyby Para Młoda nie czuła siew nim odpowiednio dobrze. Agnieszka i Andrzej podjęli decyzję o wykonaniu sesji w Łebie. Wydmy zawsze i w mojej głowie były pięknym wspomnieniem ale też wiem, że bez bardzo radykalnych decyzji nie unikniemy tłumów turystów. Na wydmy dotarliśmy wcześnie rano. Nie było nikogo kto był by przed nami, determinacja Agnieszki i Andrzeja była niesamowita i mogę im tego tylko pogratulować.
Wspaniałe miejsce, cudowne widoki, cisza, spokój, bezkresne pustynne wzniesienia z piachu. Oni dwoje zakochanych, szczęśliwych i radosnych osób więc był to najlepszy czas by sesję rozpocząć.

W trakcie samej sesji oczywiście nie mogło zabraknąć chwili na szybką kąpiel, nie był bym sobą gdybym tego nie uczynił. Czas jaki poświęciłem to niespełna 10 minut od momentu odłożenia aparatów do ich ponownego uruchomienia. Okazało się jednak, że rekordowo szybka  kąpiel była jeszcze przede mną we Włoszech w jeziorze COMO ale o tym napiszę przy okazji innego zlecenia.

Sesje plenerowa są bardzo ważne, istotne i stanowią piękną pamiątkę na późniejszy czas dla nowożeńców. Potrzeba tylko chęci do jej wykonania ze strony nowożeńców.

Moje zdanie jest takie, że nie należy sesji traktować jako pewnego pakietu do reportażu i lepiej jej nie zamawiać niż robić na siłę!

Agnieszka i Andrzej wiedzieli od samego początku, że chcą taką sesję i do tego wiedzieli też, gdzie ma być wykonana.

Przeglądałem te zdjęcia z uśmiechem na ustach i sentymentem. Zwyczajnie po czasie zdjęcia jakie wykonuję dla moich klientów podobają się również i mnie coraz bardziej.

Dziękuję Agnieszko, dziękuję Andrzeju za możliwość naszej wspólnej pracy i za możliwość wykonania dla Was tak pięknej pamiątki w postaci zdjęć.

To jest zawsze dla mnie zaszczytne zajęcie i doceniam wszystkich, którzy zaufali mi w tej kwestii przekazując wykonanie pamiątki fotograficznej właśnie mnie.

brak komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj