Liguria Włoska, Cinquaterre – sesja ślubna.

 

Gdzie zorganizować ślubną sesją we Włoszech?

Monterosso, Vernazza, Riomaggiorie – to tylko 3 z pięciu wspaniałych wiosek regionu Cinquaterre. Jest to Liguria włoska, region Cinquaterre.

Zachęcam do poczytania nieco o tym rejonie Włoch.

W wymienionych wioskach odbyła się sesja ślubna Kasi i Karola. W niedalekiej odległości mamy piękne Portofino i Rapallo, La Spezia i Genova gdzie również miałem okazję realizować już zdjęcia ślubne. Niesamowite krajobrazy gór i morza, piękne uliczki i porty. Oczywiście wspaniała kawa którą uwielbiam i przekąski w postaci pizzy z trattori.

Gdzie organizuję sesje ślubne zagraniczne?

Organizowałem już niemal 20 różnych zleceń zagranicznych, sesje zdjęciowe we Włoszech, Francji, Anglii, Austrii. Statystycznie prym wiodą Włochy ze swoimi urokliwymi zakątkami jak Rzym, Wenecja, Bergamo, Genova, Liguria, Toskania, Lombardia. Każdy region bardzo urokliwy i niepowtarzalny, w każdy region warto wybrać się na realizację pamiątki w postaci ślubnych zdjęć.

Bardzo często podróż zaczyna siew Warszawie, choć tym razem Kasia i Karol rozpoczynali swoją podróż w Gdańsku. Ja spotkałem się z nimi już na miejscu.

Zachęcam do zapoznania się na mojej stronie z działem zleceń zagranicznych by wyszukać pomysłu na swoją przygodę, ja oczywiście pomogę w zorganizowaniu całości przedsięwzięcia podpowiadając koncepcję, pomysł na miejsce, formułę realizacji.

Tymczasem zapraszam do oglądania poniższych zdjęć z sesji Kasi i Karola.

 

brak komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj