Ślubne chwile z uroczystego dnia Pauliny i Marcina oraz ich sesja we Włoszech

 

Paulina i Marcin w swoim uroczystym dniu wciąż mieli uśmiech na twarzy. Ślubne chwile starałem się uchwycić wykonując reportaż z dnia ślubu. Praca rozpoczęła się dość wcześnie od etapu przygotowań w domu pani młodej i pana młodego. Gorący, piękny i słoneczny upalny czerwcowy dzień, to był dzień ślubu Pauliny i Marcina.

Młoda Para dość skrupulatnie zaplanowała niemal każdy szczegół tego dnia. Dwa piękne zabytkowe mercedesy z otwieranym dachem dumnie podążały do kolegiaty pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego w Garwolinie. To najpiękniejsza świątyni w tym miasteczku co jeszcze bardziej upiększyło uroczystą mszę świętą ślubną.

Przyjęcie weselne przy akompaniamencie zespołu Alien z Garwolina w urokliwej sali Pałac Nogalin w Miastkowie Kościelnym.

 

Poza reportażem ślubnym dla Pauliny i MArcina zorganizowałem w porozumieniu z nimi dość nietypową, ciekawą ale i bardzo wymagającą sesję zagraniczną.

Sesja była bardzo dynamiczna gdyż jej realizacja wraz z podróżą zajęła 23 godziny. Tyle dokładnie zajęła cała podróż i wykonanie sesji ślubnej zagranicznej od wyjścia z domu do jego powrotu.

Zaproponowałem sesję w urokliwym włoskim miasteczku Bergamo wraz z odwiedzeniem jednej z pięknych miejscowości nad jeziorem Como.

Mogę z satysfakcją powiedzieć tylko tyle, że poza opóźnieniem kilkunastominutowym samolotu z Polski do Włoch, opóźnieniem pociągu w trakcie podróży nad Como wszystko inne poszło zgodnie z planem. Dopuszczalne rezerwy czasu były bardzo znikome ale szczęśliwie zdążyliśmy na lot powrotny do Polski.

Pozostaje mi już chyba tylko zaprosić do oglądania poniższych zdjęć z tego zlecenia.

Dziękuję Paulinie i Marcinowi za zaufanie i wybór mnie na ich profesjonalnego fotografa ślubnego.

To jest zawsze bardzo odpowiedzialne zadanie. Przede wszystkim jest to wyzwanie przed którym staję za każdym razem od nowa. Bagaż doświadczeń i nabytych umiejętności pozwala mi na wykonywanie mojej pracy z gwarancja zachowania norm jakościowych uwzględniając oczekiwania klientów. Zawsze jednak jest to kolejne ważne i nowe wyzwanie. Wiem, że nie mogę zawieść tych, którzy mi zaufali.

Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj